خرید(دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شوید؟)

عنوان کتاب : چگونه فوق ستاره فروش شوید؟ نویسنده : مسلم بهارلوی مترجم: مهدی قراچه داغی گوینده: رضا سلمانی، زهرا امیدی فرمت فایل ها : mp3 تعداد فایل ها: 20 حجم کل فایل ها: 119 مگابایت مدت زمان پخش: 2 ساعت و 30 دقیقه زبان : فارسی توضیحات : کتاب فوق ستاردانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شوید؟||جی اِچ50518875|ghe1723872|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شوید؟ می باشد.


عنوان کتاب: چگونه فوق ستاره فروش شوید؟


نویسنده: مسلم بهارلوی


مترجم: مهدی قراچه داغی


گوینده: رضا سلمانی، زهرا امیدی


فرمت فایل ها: mp3


تعداد فایل ها: 20


حجم کل فایل ها: 119 مگابایت


مدت زمان پخش: 2 ساعت و 30 دقیقه


زبان: فارسی


توضیحات:کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهاى رقابتى، اثر برایان تریسی، از آنِ فروشندگان بلند پروازى است که مى‌خواهند فروش و درآمدشان را به سرعت افزایش دهند. این کتاب براى کسانى نوشته شده که در جمع 10 درصد بالاى فروش در حیطه فعالیت خود هستند و یا مى‌خواهند در این ردیف قرار بگیرند.


فروشندگان بیشتر از دو چیز انگیزه مى‌گیرند: پول و موقعیت شغلى. فروشندگان خواهان درآمد بیشتر هستند. آنها موفقیت خود را با درآمدى که در مقایسه با دیگران به دست مى‌آورند اندازه مى‌گیرند. از این‌ها که بگذریم، مى‌خواهند شناخته شوند، مى‌خواهند از تلاش‌هایشان قدرشناسى شود و بر موفقیت‌هایشان ارج بگذارند. کتاب فوق ستاره شوید به فروشندگان جهش‌هاى کوانتومى را در هر دو زمینه آموزش مى‌دهد. اغلب فروشندگان به‌طور حرفه‌اى آموزش ندیده‌اند. 95 درصد فروشندگان مى‌توانند با اندک دانش و مهارت بیشتر بر میزان فروش خود بیفزایند. گاه براى تبدیل شدن به یک فوق ستاره در فروش تنها به یک مهارت بیشتر احتیاج دارید. این کتاب به شما کمک مى‌کند تا این مهارت را شناسایى کنید. توانایى شما در فروختن ایده‌ها و نظرهایتان، موفقیت شما را در زندگى و کار و حرفه‌تان رقم مى‌زند. اگر درآمد و موفقیت شما به راستى به فروش ارتباط داشته باشد، آنچه در این کتاب مى‌خوانید مى‌تواند زندگى شما را متحول سازد.


برایان تریسی درباره‌ی کتاب فوق ستاره شوید می‌گوید: این کتاب را از آن جهت برایتان نوشته‌ام تا کتابى راهنما و حرفه‌اى در زمینه فروش به شما داده باشم. مى‌خواهم به راحتى بتوانید هرگاه نیاز داشتید به این کتاب مراجعه کنید. ایده‌ها و روش‌هاى پیشنهاد شده در این کتاب به سرعت بر میزان فروش شما مى‌افزاید. در حال حاضر بیش از 4000 کتاب در بازار درباره فروش وجود دارد. تقریبا همه آنها کتاب‌هاى ارزشمندى هستند.


و اما کتاب فوق ستاره شوید با سایر کتاب‌ها چه تفاوت‌هایى دارد؟ جوابش این است که این یک کتاب خلاصه و مختصر است که مستقیما فروش را نشانه گرفته است. در این کتاب با 21 اصل مهم در زمینه فروش و موفقیت آشنا مى‌شوید. برایان این اصول را در جریان آموزشِ بیش از 500000 فروشنده حرفه‌اى در 23 کشور جهان آموخته‌ است. هر یک از این راهکارها آزمون شده‌اند و اثر بخشى آنها به اثبات رسیده است. هر یک از این نظرات مى‌توانند بلافاصله بر فروش و درآمد شما بیفزایند.


بهبودهاى جزئى در مهارت‌هاى مهم فروش مانند پیدا کردن مشترى احتمالى، ارائه کالا و خدمت به شکلى مجاب کننده، غلبه بر موانع پیش رو یا قطعى کردن فروش مى‌تواند بر نتایج شما به شکلى چشمگیر بیفزاید. این کتاب شما را با روش‌هاى ویژه‌اى آشنا مى‌کند تا در عملکرد خود پرش کنید. این کتاب به شما «حاشیه برنده شدن» را مى‌آموزد.


به عبارت دیگر، اگر فاقد یک مهارت مهم مانند پیدا کردن مشترى یا قطعى کردن فروش باشید، این نقطه ضعف به تنهایى نتایج فروش شما را مشخص مى‌سازد و اندازه درآمدتان را رقم مى‌زند. یک کمبود در توانایى شما ــ هر اندازه در سایر زمینه‌ها قوى باشید ــ مى‌تواند مانع از موفقیت شما شود. به عبارت دیگر، تحت تأثیر نقاط قوت خود به شرایط امروز رسیده‌اید، اما نقاط ضعف شما در حال حاضر مانع موفقیت بیشتر و سریع‌تر شما شده‌اند.


کتاب فوق ستاره شوید ابزارى در اختیار شما قرار مى‌دهد که با استفاده از آن‌ها مى‌توانید نقاط ضعف خود را برطرف کنید. این ابزار به شما کمک مى‌کنند تا ابتدا نقاط ضعف خود را شناسایى کنید و بعد به کمک راه چاره‌هاى ارائه شده بلافاصله در آن زمینه خاص به تقویت خود بپردازید. این کتاب به‌طور هم‌زمان، با بازى درونى فروش، یعنى رکن ذهنى و بازى بیرونى فروش، یعنى روش‌هاى فروش کردن سر و کار دارد. وقتى خود را در هر دو زمینه قوى مى‌کنید، هم فروش و هم اعتماد به نفستان با سرعت زیاد افزایش مى‌یابد. نظرات این کتاب متوجه کسانى است که مى‌خواهند به یک فوق ستاره در کار فروش تبدیل شوند. تنها اندکى تفاوت در نگرش و توانمندى، فروشندگان بزرگ را از فروشندگان متوسط متمایز مى‌سازد. وقتى با 21 اصل براى فوق ستاره شدن در کار فروش آشنا مى‌شوید، به سرعت به سمت رأس هرم فروشندگان برتر حرکت مى‌کنید. آینده شما در کار فروش نامحدود مى‌شود...فروشگاه آنلاین محصولات فایلی


پشتیبانی خرید:


09332126947


nradownload@yahoo.com

مطالب دیگر:
تحقیق عوامل و کارگزاران تغییرتحقیق مفهوم قاعدة تحذير و بررسي آن در كلام فقهاتحقیق منشور ملي حقوق دانش آموزتحقیق وصيتتحقیق نقش رویه قضایی در حقوقفایل اکسل فهرست بهای ابنیه 95تحقیق گزینش های ما در عشق از دیدگاه روان شناسیتحقیق گوشه گیری، کم رویی و انزواطلبیتحقیق گونه‌ های جدید خانواده در غربتحقیق گويش هاتحقیق گويش ها و لهجه ها در فارستحقیق لایحه بودجه در مجلستحقیق اجتماعی فرهنگی دختران فراریتحقیق انواع چرخ دنده ها و کاربرد آن هاپروژه بررسی نرم افزارهای تحقیق در عملیاتپاورپوینت كاربرد اصول و دانش ارگونومي در حفظ و ارتقا سطح سلامتي كارگران در پيشگيري آسيب هاي اسكلتيفیلم آموزشی طراحی و مدل سازی اتصالات پیچ- مهره در اینونتورفیلم آموزشی طراحی فنر پیچشی در نرم افزار اینونتورتحقیق بررسی روش های بهبود امنیت در شبکه حسگر بی سیمفیلم آموزشی طراحی چرخدنده حلزونی در نرم افزار اینونتورفیلم آموزشی طراحی ترمز کاسه‌ای در نرم افزار اینونتورفیلم آموزشی محاسبه تلورانس عددی در نرم افزار اینونتورپاورپوینت چنگیزخان مغولپروژه شبیه‌ سازی دومینو در آباکوس (شامل گزارش کار و فایل های تحلیل)فايل اكسل فهرست بهاي راه، راه آهن و باند فرودگاه 1395