خرید(دانلود چگونه وظایف و مسئولیت های خودم را در راستای معاونت اجرایی به صورت بهینه نهادینه سازم)

چکیده با نگاهی گذرا در می یابیم که معاون اجرایی نه تنها در ثبت مشخصات و نمرات دانش آموزان نقش اصلی را دارند بلکه در کلیه امورات هر واحد آموزشی مانند ثبت کلیه مشخصات کلیه عوامل مدرسه تنظیم برنامه هاو پیگیری بخشنامه ها گرفته تا دیگر موارد را به دوش میکدانلود چگونه وظایف و مسئولیت های خودم را در راستای معاونت اجرایی به صورت بهینه نهادینه سازم||جی اِچ40063943|ghe1723872|دانلودچگونه وظایف , مسئولیت های خودم را در راستای معاونت اجرایی ,به صورت بهینه نهادینه سازم
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود چگونه وظایف و مسئولیت های خودم را در راستای معاونت اجرایی به صورت بهینه نهادینه سازم می باشد.

چکیده

با نگاهی گذرا در می یابیم که معاون اجرایی نه تنها در ثبت مشخصات و نمرات دانش آموزان نقش اصلی را دارند بلکه در کلیه امورات هر واحد آموزشی مانند ثبت کلیه مشخصات کلیه عوامل مدرسه تنظیم برنامه هاو پیگیری بخشنامه ها گرفته تا دیگر موارد را به دوش میکشد.

اگر خوب دقت شودو مورد توجه قرار گیرد تمام امورات در هر واحد آموزشی به کادر دفتری آموزشگاه ختم می شود.حال آنکه نیروی دفتری در مدارس بسیار کم است ودر آموزشگاه هایی که دانش آموز کمتری دارند نیروی دفتری تعلق نمی گیرد به مدارسی که این نیروی داده می شود . سال های سال است معاون اجرایی پست ناشناخته جهت تمام کارکنان یک واحد آموزشی است که کماکان کلیه کارکنان و افراد آموزشی برای انجام فعالیت های اداری و دفتری نیازمند این پست سازمانی مهم هستند..لذا این موارد در آموزشگاهی مورد توجه قرار گرفته و می توان در این راستا تامل نمود

اینجانب … بعد از … سال سابقه در آموزش و پرورش تصمیم گرفتم راهکار ها و روش های انجام بهینه وظایف خود را در قالب اقدام پژوهی انجام داده و آن را در اختیار همکاران عزیزم قرار دهم . شاید بتواند در جهت پیشبرد اهداف آموزشی و سند تحول بنیادین موثر واقع شود.

مقدمه

وقتی در شرح وظایف معاون اجرایی می نگریم می بینیم که یک معاون اجرایی باید با تمام کارکنان از رئیس مدرسه گرفته تا پایین ترین پست که در مدارس موجود است همکاری کند . تا چند وقت پیش که نام معاون اجرائی در مدارس نامی نا آشنا بود جایگاهی نداشت و در هر مرحله که افزایشی اتفاق می افتاد دفتر داران جایگاهی نداشتند. هم اکنون به گونه ای شده که لااقل بتواند به این قشر هم توجه شود.تجربیات خدمت در نظام آموزش و پرورش به بنده آموخت که چگونه به یک واحد آموزشی باید توجه شود تا هیچ گونه از برنامه ها یک سال تحصیلی عقب نمانم . چرا در یک واحد آموزشی اگر خوب توجه کرد اکثر بارها بر روی معاون اجرایی آموزشگاه است.این یک کلاس نیست بلکه یک واقعیت است که در تمام مدارس کشور سایه افکنده است . تهیه کردن بخشنامه ها ثبت نمودن بخشنامه ها پیگیری بخشنامه ها و جواب دادن به آنها همگی برعهده مسئول معاون اجرایی گذاشته شده است.حتی اگر در مواردی هر چند اگر یک بخشنامه به قسمت دیگری ارجاع داده شود پیگیری و پاسخ آن نیز بر عهده معاون اجرایی گذاشته شده است . در زمان بر گزاری امتحانات داخلی هماهنگ نهائی کار یک معاون اجرایی بسیار سنگین است چرا که تهیه و تظیم صورت جلسه برگزاری هر امتحان بر عهده معاون اجرایی است . در بعضی از موارد حتی تکثیر سوالات و بسته بندی سوالات را نیز از وظایف معاون اجرایی می دانند.حال چرا اینگونه موارد همگی باید بر عهده معاون اجرایی باشد.. در شرح وظایف یک دفتر دار (معاون اجرایی)به وضوح قید نشده است .

تمام سطر های یک شرح وظایف به تمام امورات یک واحد آموزشی اشاره شده است.نوشته شده همکاری با معاون آموزشی نوشته شده همکاری با معاون پرورشی و غیره ........ دقیقا اشاره نکرده که تا چه حد یا چقدر وقتی کلمه همکاری قید شود تا آنجایی که لازم بدانند از یک مسئول دفتری کار می خواهند یا مسئولیت به او واگذاری می کنند .اینجانب …. بعد از ….سال تجربه در آموزش و پرورش تصمیم گرفتم راهکار ها و وظایف معاونت اجرایی را در عملکردم و گزارش چگونگی آن به رشته تحریر درآورم.


مطالب دیگر:
پاورپوینت معماری و شهرسازی در شهرهای جدید (چالش های پیش رو)پاورپوینت نقش بازار زمین و مسکن در تورم عمومی کشورپاورپوینت مطالعه پایگاه داده ها (Databace)پاورپوینت روش تحقیق پیشرفته (دوره کارشناسی ارشد مدیریت)طرح لایه باز کارت تولد تحقیق آماده؛ اضطراببهره برداری ازشبکه های توزیع در حضور منابع تولید پراکندهپاورپوینت بررسی انواع دیوارهاملاحظات کلاک نمونه برداری در گیرنده های مبتنی بر تکنولوژی رادیو نرم افزار مثالی از طراحی سیستمی گیرنده رادار نرم افزاری پهن باند با تکنولوژی SDRنقشه اتوکد تهران همراه با لایه های محله بندی، خطوط مترو، شبکه معابر و ...پاورپوینت بررسی و تحلیل شکل و فرم شهرتحقیق آماده؛ درباره اختلالات روانیتحقیق [مقاله] آماده؛ در مورد آلزایمرتحقیق [مقاله] آماده؛ در مورد نهج البلاغهتحقیق آماده؛ در مورد روزه و فلسفه روزه گرفتنتحقیق آماده؛ درباره ی (زندگینامه) امام رضا ع Docپاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای Seongdong Culturalپاورپوینت مطالعه مجتمع مسکونی آلبیونپاورپوینت تنظیم شرایط محیطی اقلیم استان قزوینپاورپوینت آشنایی با معماری تزئینی (گچبری، کاشی کاری و آینه کاری)پاورپوینت مجموعه فرهنگی ژرژ پمپیدوپاورپوینت مطالعه مدرسه باهاوسفایل فلش تبلت فراسوو farassoo 717تحقیق آماده؛ در مورد دعا و نیایش Doc