خرید(چگونه توانستم دانش آموزانم را به دیکته علاقمند کنم؟)

دانلود ورد با موضوع دارای 30 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد صفحه : 30 صفحه فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه: وزارت آموزش و پروچگونه توانستم دانش آموزانم را به دیکته علاقمند کنم؟||جی اِچ31027914|ghe1723872|چگونه,توانستم,دانش,آموزانم,را,به,دیکته,علاقمند,کنم؟,چگونه توانستم دانش آموزانم را به دیکته علاقمند کنم؟, چگونه توانستم دانش آموزانم را به دیکته علاقمند کنم؟ ,چگونه توانستم دانش آموزانم را به دیکته علاقمند کنم؟ , چگونه توانستم دانش آموزانم,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را به دیکته علاقمند کنم؟ می باشد.


دانلود ورد با موضوع دارای 30 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 30 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
وزارت آموزش و پرورش
اداره كل آموزش و پرورش استان ....
اداره آموزش و پرورش شهرستان......
عنوان اقدام پژوهی :

نام و نام خانوادگي مولف اول/مجری اصلي :
پست سازمانی :
رشته تحصیلی :
آخرین مدرک تحصیلی :
دوره تحصیلی :‌
سمت فعلی :
شماره پرسنلی :
شماره همراه :
عنوان


اين ‏كه من روى مسائل مربوط به دانش‏آموز و آموزش و پرورش و مسائل تحصيل و تربيت، اين همه تكيه مى‏كنم و هرجا و با هر كسى كه احساس بكنم به نحوى با مسائل تعليم و تربيت ربط دارد ارتباط برقرار مى‏كنم و نظرم را مى‏گويم، دنبال كار را مى‏گيرم، به خاطر اين است که من از آينده مى‏ترسم
.
تقدیم به :
همه ی معلمان که ایثار کارشان و صبر مرامشان است ، آنانی که افق دیدگانشان عزت ایران و اقیانوس دل هاشان آکنده از عشق به فرزندان معصوم این مرز و بوم است . بی آن که از ایشان نامی باشد ، نام و نشان این مرز و بوم ثمره ی مجاهدت های آنان است ،آخرتشان مملو از اجر و الطاف الهی باد .تشكر و قدرداني:
اينك كه اين اقدام پژوهی به لطف ايزد منان به اتمام رسيده بر خود لازم مي دانيم كه از همه كساني كه طي اين پژوهش با راهنمايي و مساعدت خويش مارا ياري كرده اند تشكر نماييم. و جهت ارائه نظرات مفيد و ارزنده شان و وقتي كه در روند هدايت پژوهش داشته اند متشكريم.
چکیده:
بسياري از دانش آمو زان در طي دوران تحصيلي خود دچار افت تحصيلي مي شوند اين مسا له تلاشی ا ز بروز يك نوع آشفتگي در مسير ياد گيري آ نان است كه البته به ميزان هوش آنها ارتبا طي ندارد . درصداين دانش آموزان بسيار بالاست و متا سفا نه در اكثر موارد درمظان اتهام كم هوشي و كم استعدادي قرار مي گيرند .
اين گو نه مشكلات تنها منجر به افت تحصيلي و اتلاف اقتصاد خا نواده و كشورنمي شود بلكه به خاطر عدم آگاهي صحيح و درست معلمان ووالدين در اكثر مواقع به سرزنش وتحقيردانش آموزان منجر شده و حس ناخو شايند خود ضعيف پنداري و كاهش اعتماد به نفس رادر روح پاكشان به وجود مي آورد و چه بسا بسياري از اين مشكلات قبل از ورود به دبستان و يا همان اول دبستان قا بل پيشگيري هستند و
مي توان به صرف زما ني اندك علل مشكل را شنا سايي ودر مان كرد 0سپس معلمان و مربيان اگر از اطلا عات كا في و مها رت هاي لازم بر خوردار نباشد ممكن است بسياري از اختلالات را در كودك تثبيت كنند. چنان چه از تعريف نا توا ني ها ياد گيري در مفهوم خاص آن عدول كنيم و هر نوع مشكل ادراكي منجر به افت تحصيلي و كاهش ميزان پيشرفت تحصيلي را ناتواني ياد گيري به حساب آوريم تعداد دانش آ موزان درگير اين مشكل درصد بسيار بالايي را به خود اختصاص خواهد داد . عده اي از معلمان مدارس و والدين كود كان غالبا براي حل مشكل كود كان از روشهاي قديمي و گاه منسوخ كمك ميگيرند كه علاوه برصرف انرژي و وقت فراون نه تنها به افت تحصيلي و اتلا ف بودجه پا يان نمي پذيرد بلكه به سرزنش و تحقير دانش آموزان، تشكيل خود انگاره منفي و كاهش عزت نفس آنان انجا ميده و سلا مت روانشا ن را به مخاطره مي اندازد و چه بسا آنان را به مكانيزم هاي دفاعي ناموفق مي كشا ند 0 مشكلات دانش آموزان در مدرسه به خانه و خانواده را ه مي گشايد و اضطراب و نا خشنودي را در همه ي فضاي زندگي مي پراكند و حاصل اين همه ،آسيب سختي است كه به بهداشت رواني جامعه وارد مي شود 0بنا براين بسيار مهم است كه مشكلات ياد گيري به درستي شنا سايي و سپس تحت درمان قرار گيرند 0 قطعا راهبرد هاي مفيد و اثر بخش جهت درمان اختلا لات يا دگيري وجود دارد كه معلمين و اوليا بايستي از آنها آگاه باشند 0 در ادامه راهبرد هاي آمو زشي در زمينه درمان اختلالات املا نويسي خواهد آمد .
ريشه تمام ضعف هاي آموزشي هر چند علل مختلفي دارد ليكن مهمترين علت از علل مربوطه ضعف در مهارت خواندن دانش آموزان است . چنان كه در تحقيق پرلز كه چند سال پيش انجام گرفت كشورمان در رتبه هاي آخر مهارت خواندن قرار گرفته است و شايان توجه است كه فعاليت خاصي جهت رفع نقيصه مورد نظر انجام نگرفته است.
اینجانب ...... آموزگار پایه ...... ابتدایی در اقدام پژوهی حاضر تصمیم گرفته ام تا مشکل درس املای دانش آموزانم در کلاس .... تقویت کنم ؟
آنیم
که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست
علامه اقبال لاهوری
کلیدواژه :
...


مطالب دیگر:
نقشه کاربری اراضی شهرستان قیر و کارزیننقشه کاربری اراضی شهرستان سپیداننقشه کاربری اراضی شهرستان شیرازنقشه کاربری اراضی شهرستان زرین دشتنقشه کاربری اراضی شهرستان آبیکنقشه کاربری اراضی شهرستان بوئین زهرانقشه کاربری اراضی شهرستان قزویننقشه کاربری اراضی شهرستان تاکستاننقشه کاربری اراضی شهرستان بانهنقشه کاربری اراضی شهرستان بیجارنقشه کاربری اراضی شهرستان دیواندرهنقشه کاربری اراضی شهرستان قروهنقشه کاربری اراضی شهرستان کامیاراننقشه کاربری اراضی شهرستان مریواننقشه کاربری اراضی شهرستان سقزنقشه کاربری اراضی شهرستان سنندجنقشه کاربری اراضی شهرستان سروآبادنقشه کاربری اراضی شهرستان عنبرآبادنقشه کاربری اراضی شهرستان بافتنقشه کاربری اراضی شهرستان بمنقشه کاربری اراضی شهرستان بردسیرنقشه کاربری اراضی شهرستان جیرفتنقشه کاربری اراضی شهرستان کهنوجنقشه کاربری اراضی شهرستان کرماننقشه کاربری اراضی شهرستان منوجان