خرید(چگونه توانستم به کمک روش های خلاق انگیزه دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم ؟)

دانلود ورد با موضوع دارای 31 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد صفحه : 31 صفحه فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه: چکیده معلمان بیشتچگونه توانستم به کمک روش های خلاق انگیزه دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم ؟||جی اِچ31027859|ghe1723872|چگونه,توانستم,به,کمک,روش,های,خلاق,انگیزه,,دانش,آموزم,را,برای,درس,و,زندگی,بالا,ببرم,؟,چگونه توانستم به کمک روش های خلاق انگیزه,دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم ؟, چگونه توانستم به کمک روش های خلاق انگیزه دانش آموزم را برا
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع چگونه توانستم به کمک روش های خلاق انگیزه دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم ؟ می باشد.


دانلود ورد با موضوع دارای 31 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 31 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
چکیده

معلمان بیشترین وقت را برای تماس با دانش آموزان ، مشاهده آنان و کمک به جریان رشد و تکامل آنها در اختیار دارند. معلم باید در روابط با شاگردان از اصول حسنه انسانی آگاه باشد و آنها را به کار بندد و محیطی را به وجود آورد که دانش آموزان، مشکلات خود را با او در میان گذاشته و او در حد توان به اصلاح و تغییر رفتار آنها اقدام نماید.معلم به این موضوع ایمان داشته باشد که رفع موانع تربیتی و کاهش مشکلات دانش آموزان ، خود مقدمه ای برای آماده سازی ذهنی دانش آموزان و ارائه مطالب درسی می باشد.
معلم متعهد، در طریق حفظ و تامین منافع واقعی شاگرد است ، در حل مسائل و مشکلات کوشاست . روحیه اش به گونه ای است از خدمت لذت می برد ، از ساختن و به عمل آوردن دانش آموز و قراردادنش در مسیری که مورد هدف است خرسند است.
لذا با با توجه به تعهد و مسئولیت خود در کلاس، با مشاهده ی حواس پرتی و عدم تمرکز دانش آموزانم و به خصوص خدیجه . که درس ها را زود فراموش می کرد در کلاس سعی در حل کردن مشکل او شدم . زیرا بدون داشتن دقت و تمرکز حواس یادگیری صورت نمی گیرد.تمرکز حواس هنگام مطالعه کلید اصلی و اساسی درک و فهم مطالب است و کلید اساسی تمرکز حواس استفاده از روشهایی است که باعث تقویت و پرورش و مهارت در برقراری تمرکز حواس هنگام مطالعه می شوند.
ابزار گردآوری اطلاعات شامل مصاحبه، پرسشنامه، مشاهده و اسناد و مدارک می باشد.با اطلاعات به دست آمده ، مشخص شد مشکل دانش آموز حواس پرتی یا عدم تمرکز در کلاس است که به دنبال عوامل ایجاد کننده ی آن بر آمدم و راهکار های مناسب با توجه به اطلاغاتی که در کتابها ، تحقیقات در این زمینه و تجربیات شخصی خودم بود ارائه شد.
مقدمه
از جمله عواملی که در افزایش بهره وری در مطالعه و درک بهتر درسها و موفقیت در تحصیل بسیار موثر است ، داشتن تمرکز حواس به هنگام مطالعه است یعنی فرد در خود این توانایی را ایجاد کند که با اختیار و توجه دقت خود را بر روی موضوع یا کاری که انتخاب کرده با میل و اراده متمرکز نماید و از توجه به سایر موضوعات و کارها جلوگیری کند.
تمرکز نسبی است یعنی تقریبا همه افراد تا حدودی از آن بهره مند هستند و کسی نمی تواند ادعا کند کاملا بی دقت است و یا همیشه تمرکز حواس دارد. فراموش نکنیم تمرکز کارایی حافظه را افزایش می دهد. تمرکز یک امر اکتسابی است و با مهارت های لازم افزایش می یابد.
تمرکز حواس یعنی عوامل حواس پرتی را به حداقل رساندن.پس برقراری تمرکز حواس به میزان کاهش عوامل حواس پرتی بستگی دارد. یعنی هر چه عوامل مزاحم و مخل تمرکز بیشتر باشند توانایی حفظ تمرکز حواس کمتر است و برعکس.
لذا حواس پرتی یعنی خارج شدن از روند مطالعه یا جریان کاری و فرورفتن در افکار و تخیلات و یا انجام کار دیگر.برای ایجاد تمرکز حواس باید عواملی را که مانع از تمرکز می شود شناخت و در جهت رفع آنها اقدام کرد.


مطالب دیگر:
پروژه کامل فرآيندهاي متداول جوشكارينقشه منحنی های هم تبخیر استان کردستاننقشه منحنی های هم تبخیر استان لرستانروشهای نوین آزمون فراصوتی (التراسونیک)نقشه منحنی های هم تبخیر استان مرکزیآزمون فراصوتی (تست التراسونیک)نقشه منحنی های هم تبخیر استان مازندراننقشه منحنی های هم تبخیر استان سمناننقشه منحنی های هم تبخیر استان تهراننقشه منحنی های هم تبخیر استان یزدنقشه منحنی های هم تبخیر استان زنجانگزارش کارآموزی مکانیک خودرو، تعمیرات موتور TU3JP پژو 206نقشه منحنی های هم تبخیر استان چهارمحال و بختیاریگزارش کارآموزی رشته مهندسی عمران، در کارخانه آجرگزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک، تعمیر خودرونقشه منحنی های هم تبخیر استان آذربایجان غربیپروژه درس اجزاء ماشيننقشه منحنی های هم تبخیر استان آذربایجان شرقیگزارش کارآموزی صنایع غذایی، شركت فرآورده‌هاي گوشتي آمل (كاله)شیپ فایل زمین لغزش های استان اردبیلشیپ فایل زمین لغزش های استان البرزشیپ فایل زمین لغزش های استان بوشهرنقشه منحنی های هم تبخیر استان خراسان جنوبیگزارش کارآموزی صنایع غذایی، کارخانه آرد گندمشیپ فایل زمین لغزش های استان اصفهان