خرید(چگونه توانستم از طریق تلفیق درس قرآن با هنر ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان پایه ششم را به درس قرآن و)

دانلود ورد با موضوع فعاليت هاي مربوط به آن افزايش دهم؟ دارای 30 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد صفحه : 30 صفحه فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسچگونه توانستم از طریق تلفیق درس قرآن با هنر ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان پایه ششم را به درس قرآن و||جی اِچ31027814|ghe1723872|چگونه,توانستم,از,طریق,تلفیق,درس,قرآن,با,هنر,,ميزان,علاقه,مندي,دانش‌آموزان,پایه,ششم,را,به,درس,قرآن,و,فعاليت,هاي,مربوط,به,آن,افزايش,دهم؟,چگونه توانستم از طریق تلفیق درس قرآن با هنر,ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان پایه ششم را ب
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع چگونه توانستم از طریق تلفیق درس قرآن با هنر ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان پایه ششم را به درس قرآن و می باشد.


دانلود ورد با موضوع فعاليت هاي مربوط به آن افزايش دهم؟ دارای 30 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 30 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
چکیده
عنوان اقدام پژوهي حاضر اين است که ، فعاليت هاي مربوط به آن افزايش دهم؟ و هدف اصلي آن نيز افزايش ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان ياد شده به درس قرآن و فعاليت هاي مربوط به آن مي باشد. آشنا نمودن کودکان با اصول و مباني دين اسلام، به ويژه قرآن کريم ، آن هم در پايه ششم دبستان ، همواره نيازمند تکرار است. زيرا عامل « تکرار » در فرايند تدريس ، امري اجتناب ناپذير مي باشد. بدون شک ، انجام این تحقیق ، از ابعاد گوناگون دارای اهمیت و ضرورت بسیار بوده است. زیرا از یک سو، علاوه بر ایجاد علاقه مندی در دانش‌آموزان پایه ششم دبستان
........
به درس قرآن ، میزان فعالیت و مهارت آنان در روخوانی ، روان خوانی ، قرائت و حفظ آیات ، پیام ها و داستان های قرآنی را افزایش می داد و از دیگر سو، موفقیت دانش‌آموزان در یادگیری دیگر دروس( قرائت فارسی ، جمله نویسی ، املا و غیره ) را نیز امکان پذیر می ساخت.
واژگان کلیدی :
دانش آموزان

پایه ششم- قرآن

علاقه مندی-تلفیق-هنر
مقدمه
قرآن، پيام روشن الهي است که همه انسان ها را به راستي و رستگاري دعوت مي کند. از صدر اسلام تا کنون، آموزش اين پيام جاودانه الهي، از مهم ترين اهداف تعليم و تربيت در ميان مسلمانان بوده است. در کشور ما نيز، به اقتضاي جايگاه دين اسلام در فرهنگ مردم ايران و جايگاه ويژه قرآن در اعتقادات ديني، بايد آموزش قرآن مورد توجه همگان باشد تا شرايط مساعد براي تحقق اهداف اين آموزش فراهم آيد. از اين رو، درس قرآن در ميان درس هاي گوناگون دوره هاي تحصيلي، از اهميت ويژه اي برخوردار است. نگاهي اجمالي به دستاورد آموزش قرآن در کشور ما نشان مي دهد که اين دستاورد، نه با اهميت و جايگاه ويژه قرآن در اسلام تناسب دارد و نه با ميزان علاقه و اهميتي که تمام آحاد مردم براي قرآن کريم قايل هستند. از اين رو به دنبال توصيه ها و تأکيدات مکررمقام معظم رهبري در اعتلاي آموزش قرآن در آموزش و پرورش، تلاش هاي نسبتاً همه جانبه اي در فراهم آوردن زمينه هاي لازم براي اعتلا و تقويت آموزش قرآن آغاز شد. بديهي است اهداف آموزش قرآن اولين و مهم ترين امري بود که بايد مورد بازنگري و ملاحظه کارشناسانه قرار مي گرفت تا بر اساس آن ساير اجزا و ارکان يک برنامه آموزشي مانند: اصول حاکم برآموزش قرآن، سازماندهي منطقي محتوا، روش هاي مناسب آموزش، تربيت معلم و ارتقاي توانايي معلمان قرآن، نظام و شيوه هاي ارزش يابي، و ويژگي ها و توليد مواد آموزشي و کمک آموزشي، تعيين و تدوين شود.
از مجموعه اين امور در ادبيات برنامه ريزي درسي، به راهنماي برنامه درسي تعبير مي شود که متأسفانه درس قرآن تا پيش از چند سال اخير، فاقد راهنماي برنامه درسي مصوب يا حتي مدوني بوده است. ارائه و بررسي راهنماي برنامه درسي قرآن، مقام و مجال ديگري مي طلبد که اميد است، در آينده به شيوه اي مناسب به آن پرداخته شود تا فرصت نقد و بررسي آن براي همه دست اندر کاران و علاقه مندان به آموزش قرآن در سراسر کشور فراهم آيد.


مطالب دیگر:
📎فایل مخفف های متداول در صنعت نفت و گاز📎آشنایی با تست جوشکاری و دستورالعمل جوشکاریWPS-PQR📎پاورپوینت بررسی مدل های ارائه شده برای منحنی تنش-کرنش درظرفیت باربری و شکل پذیری سازه های بتن آرمه به روش اجزای محدود📎پاورپوینت نحوه کالیبراسیون حساسیت آلتراسونیک در تست جوش📎در مورد تلرانس هندسی📎مقاله صوت و صدا در تاسیسات📎دستورالعمل جامع بازرسی و کنترل کیفی (QC Plan)📎مقاله انرژی زمین گرمایی چیست؟📎پاورپوینت انگلیسی پدیده های مخرب در شیرهای کنترل و راه کارهای مقابله با انها📎معرفی نحوه کارکرد و پروسه کارخانه نمک زدایی نفت📎جزوه خنک کاری پره های توربین📎مقاله سامانه های شمع مبدل حرارتی و روند توسعه جهانی انرژی زمین گرمایی📎جزوه چیلر تراکمی📎ترجمه مقاله Organization and segregation of bacterial chromosomes📎ترجمه مقاله: گیرنده موسکارینی استیل کولین (mAChRs) در سیستم عصبی: برخی از عملکردها و مکانیزم ها📎طراحی مخازن نفت براساس استاندارد API📎پاورپوینت FDI در نانوتکنولوژی📎پاورپوینت آشنایی با مسابقات روبوکاپ📎پاورپوینت آلاینده های مواد غذائی Food contaminants📎پاورپوینت ابوعبدﷲ، محمدبن موسی، خوارزمی📎پاورپوینت اثرات كاستن از بار مالی و مدیریتی دولت در بخش صنعت بر توسعه اقتصادی كشور📎پاورپوینت ارگونومی در حمل دستی بار و اختلالات اسكلتی و عضلانی ناشی از كار📎پاورپوینت در مورد استان ایلام📎پاورپوینت استراتژیهای قیمت گذاری📎پاورپوینت اصلاح ساختار سازمانی تبیین چشم انداز ماموریت و استراتژی